Ogłoszenia parafialne 2023-12-24

1.Dziś IV Niedziela Adwentu. Msze Święte o godzinie 7:00, 9:00 i 11:00.
2.Przed Pasterką o godnie 23:30 odbędzie się tradycyjne czuwanie przygotowane przez matki naszej parafii. Kolekta zebrana na pasterce jest przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia.
3.W I dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Święte o 7:00, 9:00 i 11:00. O godzinie 15:00 Uroczyste Nieszpory Kolędowe.
4.We wtorek Święto Św. Szczepana. Msze Święte według porządku Niedzielnego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. W tym dniu nie ma Nieszporów.
5.W środę Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty Błogosławić będziemy wino.
6.W czwartek Święto Św. Młodzianków o godzinie 9:00 Msza z udzieleniem specjalnego błogosławieństwa małym dzieciom oraz matką w stanie błogosławionym. Zachęcamy wszystkie dzieci do przyniesienia uzupełnionych plansz roratnich.
7.Podziękowania osobą, które przyczyniły się do udekorowania kościoła oraz dzieciom ze szkoły za zrobienie ozdób świątecznych.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny podwójne wydanie w cenie 15 zł.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka (numery parzyste od kaplicy do p. Reclik) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka (numery parzyste, od p. Reclik do Szałasu).