Ogłoszenia parafialne 2023-12-17

1.Dziś III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości.
2.Zapraszamy na Niedzielne Nieszpory o godzinie 16:00.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
4.W przyszłą Niedzielę wypada Wigilia w tym dniu nie będzie Nieszporów ani Mszy wieczornej. Zapraszamy na Pasterkę o godzinie 00:00 a przed nią na czuwanie, które rozpocznie się o godzinie 23:20.
5.Zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi od poniedziałku do środy 30 minut przed rozpoczęciem Mszy. W czwartek i piątek spowiedź godzinę przed rozpoczęciem Mszy Wieczornych. W sobotę zapraszamy do spowiedzi w godzinach od 9:00 do 11:00 oraz od 16:00 do 18:00. W Wigilię spowiedź w godzinach od 14:00 do 16:00.
6.W zakrystii możliwość zakupu świec i opłatków.
7.Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej – Gość Niedzielny a w zakrystii Gość Historia.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Poloczka od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Poloczka (numery parzyste od kaplicy do p. Reclik).