Ogłoszenia parafialne 2023-10-01

1.Od Niedzieli rozpoczynamy Październik miesiąc Różańca Świętego.
2.Różaniec w Niedzielę o godz. 15:45, w tygodniu o godz. 17:15, a w czwartek po Mszy szkolnej. Różaniec na Grabowni o godz. 16:00 w Niedziele w pozostałe dni o godz. 17:00. Harmonogram dyżurów w prowadzeniu Różańca znajduje się w gablocie.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest WSŚD w Katowicach.
4.W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. W Piątek na Mszę młodzieżową zapraszamy uczniów klas VIII wraz z rodzicami. Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach.
5.W Czwartek o godz. 17:00 w ramach Mszy szkolnej poświęcimy różańce dzieciom komunijnym i wczesnokomunijnym.
6.Obchód chorych:
a) Piątek od godz. 8:15 Golejów.
b) Sobota od godz. 9:00 Grabownia.
7.Krótkie sprawozdanie z Rady Parafialnej:
a) Zapoznanie z tematyką i hasłem nowego roku liturgicznego.
b) Rozeznanie możliwości działań duszpasterskich.
c) W celu zaktywizowania udziału rodzin w różańcu, dzieci będą zanosiły figurkę Matki Bożej do swych domów, aby wspólnie się modlić.
d) Zapoznanie się z realizacją prac remontowo-inwestycyjnych.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Siennej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Podhalańskiej i Podgórnej.