Ogłoszenia parafialne 2023-10-08

1.Trwa Październik miesiąc Różańca Świętego. Różaniec w Niedzielę o godz. 15:45, w tygodniu o godz. 17:15, a w czwartek po Mszy szkolnej. Różaniec na Grabowni w Niedziele o godz. 16:00 a w pozostałe dni o godz. 17:00. Harmonogram dyżurów w prowadzeniu Różańca znajduje się w gablocie.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na zakup ławek.
3.Za tydzień będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski. Z tej okazji odbędzie się zbiórka na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
4.W tym tygodniu ukończono pracę nad remontem dachu altany na ogrodzie farskim. Wszystkim osobą zaangażowanym w pracę serdeczne Bóg Zapłać.
5.Zapraszamy na Dzień Fatimski, który odbędzie się w piątek 13 października. O godzinie 20:00 Msza Święta a po niej Różaniec, Apel Jasnogórski i procesja z Figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. Całość zakończymy Błogosławieństwem Naj. Sak. Jest to ostatnie Nabożeństwo Fatimskie w tym roku.
6.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
7.Dziękujemy mieszkańcom ulic Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wieżowej.