Ogłoszenia parafialne 2023-09-24

1.Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
3.Przed Kościołem zbiórka na poszkodowanych przez kataklizmy w Afryce Północnej.
4.W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.
5.W czwartek Msza szkolna o godz. 17:00. W szczególny sposób zapraszamy uczniów klas 6 i 7, którzy rozpoczynają trzyletni cykl przygotowań do bierzmowania. Uczniom klas 6 zostaną wręczone indeksy.
6.Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy miesiąc Różańca Świętego. Różaniec w Kościele o godz. 17:15, w czwartek po Mszy szkolnej. Różaniec na Grabowni o godz. 16:00 w Niedziele w pozostałe dni o godz. 17:00. Harmonogram dyżurów w prowadzeniu Różańca znajduje się w gablocie.
7.Koronka na ulicach miast świata odbędzie się 28 września tj. czwartek o godz. 15:00. W naszej parafii gromadzimy się w trzech miejscach: na Górce obok przystanku, na skrzyżowaniu przy hurtowni opon, na Grabowni przy kaplicy.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Pszennej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Siennej.