Ogłoszenia parafialne 2023-04-23

1.Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.
2.Zapraszamy na Nieszpory o godzinie 16:00.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
4.We wtorek 25 kwietnia przypada Święto Św. Marka Ewangelisty. W tym dniu modlimy się o urodzaje i Błogosławieństwo Boże w pracy.
5.W czwartek Msza Szkolna o godzinie 17:00, na którą zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy Świętej przygotowanie bliższe do tej Uroczystości.
6.Trwa XI Edycja budżetu obywatelskiego miasta Rybnika. Nabór wniosków trwa od 1 maja do 12 czerwca.
7.Obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie odbędzie się 25 kwietnia tj. wtorek:
• 15:00 – Grabownia obok straży pożarnej
• 15:30 – Golejów parking obok kościoła
• 16:15 – Golejów ulica Książenicka
• 17:00 – Golejów ulica Turystyczna
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Okrężnej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda).