Ogłoszenia parafialne 2023-04-16

1.Dziś w II Niedzielę Wielkiej Nocy, oddajemy Cześć Miłosierdziu Bożemu. O godzinie 15:45 koronka do Miłosierdzia Bożego a następnie dalsza część Nabożeństwa.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Caritas naszej Archidiecezji.
3.Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
4.Do piątku włącznie zbiórka darów na paczkę dla Ukrainy. Miejsce składowana darów – salki katechetyczne.
5.W czwartek zapraszamy dzieci Komunijne na Msze Świętą o godzinie 17:00. Po Mszy katecheza dla rodziców.
6.W piątek udajemy się na Drogę Krzyżową na Grzybówkę, początek o godzinie 15:00.
7.W sobotę 15 kwietnia odbędzie się doroczne Święto Caritas Naszej Archidiecezji. O godzinie 12:00 w Katowickiej Katedrze Msza Święta pod przewodnictwem ks. Abp Wiktora Skworca za wszystkich związanych z działalnością Caritas.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wieżowej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Okrężnej.