Ogłoszenia parafialne 2023-04-30

1.Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, jest to szczególny dzień Modlitw o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach.
3.Od poniedziałku rozpoczynamy miesiąc maj. Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych. W tygodniu o godzinie 17:30, w czwartek po Mszy Szkolnej a w Niedzielę i Święta o godzinie 16:00. Nabożeństwa majowe w kaplicy na Grabowni rozpoczną się 4 maja w tygodniu o godzinie 17:00 a w Niedzielę o godzinie 16:00.
4.W środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte według porządku Niedzielnego a o godzinie 9:00 uroczysta Msza Święta za Ojczyznę i Strażaków.
5.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca – Nabożeństwa i okazja do spowiedzi o stałych porach. I Piątek miesiąca adorację i Nabożeństwo Majowe prowadzi ERD.
6.Obchód chorych:
• Piątek od 8:15 – Golejów
• Sobota od 9:00 – Grabownia
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Książenickiej (od Ronda do lasu).