Ogłoszenia parafialne 2022-02-06

1.Dziś przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. O godzinie 16:00 Nabożeństwo do NSPJ.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.W piątek wsp. NMP z Lurdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego.
4.Zapraszamy na Studium Katolickiej Nauki Społecznej. Cykl dziesięciu spotkań, dotyczących podstawowych zagadnień nauczania społecznego Kościoła. Zajęcia rozpoczną się 1. marca 2022 r., o godz. 19.00 w Parafii Św. Antoniego w Rybniku. Organizatorem jest Archidiecezja Katowicka.
5.Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Szkole Katechetów Parafialnych. Szkoła trwa 4 semestry, każdy to 10 spotkań w semestrze, to zajęcia dla wszystkich, którzy szukają pogłębienia i usystematyzowania swojej wiary oraz wprowadzenia w podstawowe zagadnienia teologiczne. Zajęcia odbywać będą się w parafii św. Stanisława bp i m. w Żorach, początek 25.02.2022 r. Gorąco zapraszamy!
6.W sobotę 12 lutego pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium Świętego Jana Pawła II do Krakowa Łagiewnik. Wyjazd o godzinie 16:00. Osoby chętne prosimy o zapisanie się w zakrystii.
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Północnej za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy KEN.