Ogłoszenia parafialne 2022-02-13

1.Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą. O godz. 16:00 nieszpory Niedzielne.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont Kościoła.
3.W Piątek droga Krzyżowa na Grzybówkę - początek o godz. 15:00.
4.Zapraszamy na Studium Katolickiej Nauki Społecznej. Cykl dziesięciu spotkań, dotyczących podstawowych zagadnień nauczania społecznego Kościoła. Zajęcia rozpoczną się 1. marca 2022 r., o godz. 19.00 w Parafii Św. Antoniego w Rybniku. Organizatorem jest Archidiecezja Katowicka.
5.Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Szkole Katechetów Parafialnych. Szkoła trwa 4 semestry, każdy to 10 spotkań w semestrze, to zajęcia dla wszystkich, którzy szukają pogłębienia i usystematyzowania swojej wiary oraz wprowadzenia w podstawowe zagadnienia teologiczne. Zajęcia odbywać będą się w parafii św. Stanisława bp i m. w Żorach, początek 25.02.2022 r. Gorąco zapraszamy!
6.Spotkania Wspólnoty Małżeństw starających się o potomstwo odbywają się przy parafii św. brata Alberta w Rybniku – Kamieniu. Więcej informacji na: www.droganadziei.pl
7.Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Światowego Spotkania Rodzin w Rzymie, dlatego zachęcamy wszystkie rodziny do zapoznania się z materiałami formacyjnymi przygotowanymi w Rzymie na tę okazję. Materiały można znaleźć na stronie parafialnej oraz na stronie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin w zakładce ‘’ X Światowe Spotkania Rodzin.’’
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy KEN za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Jarzębinowej i Dożynkowej.