Ogłoszenia parafialne 2022-01-30

1.Dziś przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. O godzinie 16:00 ostanie Nieszpory kolędowe.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na zakup opału.
3.W Środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to światowy dzień życia konsekrowanego, Msze św. o godz. 7:00, 16:00, 18:00. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne. W tym dniu poświęcenie gromnic i świec dzieciom które przystąpią w tym roku do pierwszej Komunii św.
4.W Czwartek wsp. św. Błażeja bp. i męcz. W tym dniu udzielamy specjalnego błogosławieństwa.
5.W Sobotę wsp. św. Agaty udzielimy błogosławieństwa nad chlebem i wodą.
6.W Poniedziałek 31.01.2022 o godz. 17:30 katecheza dzieci wczesno komunijnych.
7.W tym tygodniu przypada pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
a) Pierwszy Czwartek: po porannej mszy św. nabożeństwo o powołania, o godz. 16:00 okazja do spowiedzi dzieci szkolnych.
b) Pierwszy Piątek: po porannej mszy św. nabożeństwo do NSPJ, o godz. 9:00 obchód chorych- Golejów, o godz. 17:15 Adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzi ERD, o godz.19:15 Msza młodzieżowa, wcześniej okazja do spowiedzi.
c) Pierwsza Sobota: po porannej mszy św. różaniec, o godz. 9:00 obchód chorych- Grabownia.
8.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej: Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wypoczynkowej za sprzątanie Kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Północnej.