Ogłoszenia parafialne 2022-01-23

1.Dziś przeżywamy III Niedzielę Zwykłą obchodzoną jako Niedziela Słowa Bożego.
2.Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
4.Zapraszamy na Nieszpory Kolędowe na godzinę 16:00.
5.Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Szkole Katechetów Parafialnych. Szkoła trwa 4 semestry, każdy to 10 spotkań w semestrze, to zajęcia dla wszystkich, którzy szukają pogłębienia i usystematyzowania swojej wiary oraz wprowadzenia w podstawowe zagadnienia teologiczne. Zajęcia odbywać będą się w parafii św. Stanisława bp i m. w Żorach, początek 25.02.2022 r. Gorąco zapraszamy!
6.W sobotę 29 stycznia o godzinie 9:00 odbędzie się wycieczka ministrantów do Beskidu Śląskiego. Zapisy w zakrystii.
7.Pielgrzymka do Krakowa Łagiewnik odbędzie się w sobotę 12 lutego wyjazd o 16:00. Zapisy w zakrystii.
8.Zapraszamy na Studium Katolickiej Nauki Społecznej. Cykl dziesięciu spotkań, dotyczących podstawowych zagadnień nauczania społecznego Kościoła. Zajęcia rozpoczną się 1. marca 2022 r., o godz. 19.00 w Parafii Św. Antoniego w Rybniku. Organizatorem jest Archidiecezja Katowicka.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Magnolii za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wypoczynkowej.