Ogłoszenia parafialne 2021-11-07

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont krypty katedry.
2.Modlitwa różańcowa za zmarłych odbywać się będzie 45 minut przed wieczornymi Mszami a trwać będzie do środy włącznie.
3.W czwartek Święto Niepodległości zapraszamy na Mszę za Ojczyznę o godzinie 11:00.
4.Mamy wolne miejsca na wyjazd młodzieży do MB Częstochowskiej. Wyjazd w dniu 12 listopada tj. piątek o godzinie 16:00 z parkingu przy kościele. Planowany powrót ok. godziny 23:00.
5.Są wolne miejsca na dzień seniora, który odbędzie się 10 listopada w Clasice.
6.Za tydzień zbiórka przed kościołem na Fundacje Papieską Pomoc Kościołowi i Potrzebie.
7.Zapowiedzi spotkań:
• Poniedziałek 15 listopada godzina 17:30 katecheza dzieci wczesnokomunijnych.
• Czwartek 18 listopada godzina 17:00 Msza dla dzieci komunijnych z poświęceniem skarbczyków następnie katecheza dla rodziców.
• Czwartek 25 listopada godzina 18:00 przymiarka strojów komunijnych.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w tym tygodniu Gość Niedzielny.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej od ronda do lasu za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu).