Ogłoszenia parafialne 2021-11-14

1.Dzisiejsza Niedzielna kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.
2.Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących. Przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
3.Pragniemy poinformować, że Państwo Longina i Ginter Nowak zostali wyróżnieni przez Abp. Wiktora Skworca Medalem PRO CHRISTI REGNO za wieloletnią opiekę nad stacjami Kalwarii na Grzybówce w Golejowie. Wręczenie Medalu nastąpi na Sumie Odpustowej 21 listopada o godzinie 11:00.
4.W piątek Droga Krzyżowa na Grzybówkę początek godzina 15:00 przy kaplicy Św. Jana Nepomucena.
5.W poniedziałek 15 listopada o godzinie 17:30 katecheza dla dzieci wczesno komunijnych.
6.W czwartek w ramach Mszy Szkolnej o godzinie 17:00 poświęcenie skarbczyków dla dzieci komunijnych. Po Mszy katecheza dla rodziców.
7.Tegorocznym Kaznodzieją Odpustowym będzie ks. z diecezji Sandomierskiej Konrad Durma.
8.W czwartek 25 listopada obchodzimy w naszej parafii Święto Patronalne Ministrantów ku czci Świętego Tarsycjusza.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny i Różaniec.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Lisiej i Wiosny Ludów (od Ronda do lasu) za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda).