Ogłoszenia parafialne 2021-10-31

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na zakup opału.
2.W poniedziałek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte według porządku Niedzielnego, o godzinie 15:00 procesja na cmentarz.
3.We wtorek Dzień Zadusznych w tym dniu Msze Święte o 7:00, 9:00 i 18:00. Po porannej Mszy procesja na cmentarz.
4.Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące możemy zyskać:
• Od południa uroczystości Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny przez pobożne nawiedzenie kościoła odmówienie Ojcze Nasz i Wierzę, modlitwę w intencji Ojca Świętego, odprawienie spowiedzi i przyjęcie Komunii Świętej. Zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
• Nawiedzenie cmentarza od 1 do 8 listopada połączone z modlitwą. (chodźmy tylko w myśli)
• Na mocy dekretu Penitencjali Apostolskiej z powodu Pandemii Covid 19 odpusty zupełne za wiernych zmarłych przedłużone zostały na cały listopad.
5.W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
6.Obchód chorych: Golejów piątek od godziny 9:00, Grabownia sobota o godzinie 9:00.
7.Różaniec za zmarłych odbędzie się w środę o godz. 17:15 a w czwartek po porannej Mszy.
8.W piątek o godzinie 17:15 Adoracja Naj. Sak. prowadzi ERD.
9.Dziękujemy:
• Pani Barbarze Goleń za prace krawieckie na rzecz Parafii.
• Państwu Słowik za zakup Krzyża na grób Śp. Jana Rogowicza.
• Panu Jerzemu Rojczyk za wykonane prace.
• Panu Franciszkowi Grzegorzek za opiekę nad grobem ofiar wojny.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w tym tygodniu Gość Niedzielny.
11.Zapowiedzi spotkań:
• Poniedziałek 15 listopada godzina 17:30 katecheza dzieci wczesnokomunijnych.
• Czwartek 18 listopada godzina 17:00 Msza dla dzieci komunijnych z poświęceniem skarbczyków następnie katecheza dla rodziców.
• Czwartek 25 listopada godzina 18:00 przymiarka strojów komunijnych.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej od skrzyżowania do ronda za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Książenickiej od ronda do lasu.