Ogłoszenia parafialne 2021-04-11

1.Dziś w II Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. W tym dniu o godzinie 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji.
3.Przypominamy, że w związku z obecnymi obostrzeniami liczba wiernych w naszym kościele została ograniczona. Prosimy o pozostanie w domach oraz o łączność duchową za pośrednictwem telewizji i internetu. Transmisje z naszego kościoła obejmują Sumę o godzinie 11:00 oraz codzienny Różaniec o godzinie 20:30. Pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
4.Podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w wystrój kościoła i symbolikę Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy Pani, która uszyła nowe narzuty na ołtarze we wszystkich kolorach liturgicznych.
5.Informacje dla rodziców dzieci Komunijnych:
Uroczystość I Komunii Świętej w naszym kościele odbędzie się 9 maja. Godziny rozpoczęcia uroczystości zostały wybrane metodą losowania i przydzielone do poszczególnych grup :
9:00 – część klasy 3b
10:30 – dzieci Wczesnokomunijne oraz rodzeństwo przystępujące do I Komunii.
12:00 – część klasy 3a
Pozostałe dzieci I Komunię Świętą będą przeżywać w grupach lub indywidualnie w wybranych przez siebie dniach. Uprasza się rodziców dzieci, które nie były chrzczone w naszej parafii o przyniesienie pamiątki Chrztu Świętego lub metryki Chrztu. W chwili obecnej do kościoła na uroczystość I Komunii przewiduje się obecność tylko rodziców i dzieci przystępując do Komunii. W razie wątpliwości lista uczestników do wglądu w zakrystii.
6.Za tydzień kolekta specjalna na remont kościoła.
7.Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Ekstra poświęcony Świętemu Józefowi (w zakrystii).
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wieżowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Okrężnej. Sprzątanie codziennie o godzinie 16:00.