Ogłoszenia parafialne 2021-04-18

1.Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego. Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:00.
2.Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na remont kościoła.
3.Przypominamy, że w związku z obecnymi obostrzeniami liczba wiernych w naszym kościele została ograniczona. Prosimy o pozostanie w domach oraz o łączność duchową za pośrednictwem telewizji i internetu. Transmisje z naszego kościoła obejmują Sumę o godzinie 11:00 oraz codzienny Różaniec o godzinie 20:30. Pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
4.Informujemy rodziców dzieci komunijnych, że I Spowiedź Święta i próba odbędzie się w tygodniu poprzedzającym Komunie. W tym roku rezygnujemy z serduszek komunijnych z powodu braku bocznych ołtarzy. Tradycyjne chlebki zamówi parafia dla dzieci, które przystąpią 8 i 9 maja do I Komunii Świętej.
5.W chwili obecnej parafia nie organizuje żadnych spotkań formacyjnych.
6.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny
7.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Okrężnej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicyKsiążenickiej (od skrzyżowania do Ronda).