Ogłoszenia parafialne 2021-04-04

1.Dziś przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Nieszpory o godzinie 15:30.
2.Przypominamy, że w związku z obecnymi obostrzeniami liczba wiernych w naszym kościele została ograniczona do 20 osób. Prosimy o pozostanie w domach oraz o łączność duchową za pośrednictwem telewizji i internetu. Transmisje z naszego kościoła obejmują Sumę o godzinie 11:00 oraz Nieszpory Niedzielne o godzinie 15:30. Pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
3.W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według obecnego porządku Niedzielnego. Tradycyjnie w tym dniu nie odprawiamy Nieszporów. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ oraz KUL.
4.Za tydzień będziemy przeżywać II Niedzielę Wielkanocną jako Święto Miłosierdzia Bożego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji.
5.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wieżowej. Sprzątanie codziennie o godzinie 16:00.