Ogłoszenia parafialne 2021-03-21

1.Od dziś rozpoczynamy II część Wielkiego Postu, mającą charakter pasyjny. Zasłaniamy krzyże aż do końca liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.O godzinie 15:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
4.Cały czas obowiązują obostrzenia związane z ilością osób w kościele. Bardzo prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo we Mszy Świętej w Niedzielę o godzinie 11:00, Drodze Krzyżowej w Piątek o godzinie 17:15 oraz Gorzkich Żalach w Niedzielę o godzinie 15:45 za pomocą transmisji internetowych. Przypominamy, że pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
5.W piątek na probostwie od godziny 16:30 do godziny 17:00 odbiór stroi komunijnych.
6.Informacja dla kandydatów do Bierzmowania:
Poniedziałek 22.03 godz. 19:00 – próba ze świadkiem w parafii Rybnicka Kuźnia
Wtorek 23.03 godz. 16:00 – Bierzmowanie w parafii Rybnicka Kuźnia
7.Wzorem ubiegłego roku istnieje możliwość zorganizowania Komunii Świętej w małych grupach a nawet dla poszczególnych rodzin.
8.W czwartek 25.03, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone. W tym dniu dodatkowa Msza Święta o godzinie 16:00.
9.Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Pszennej za sprzątanie kościoła. Prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Siennej. Czyszczenie codziennie o godzinie 16:00.