Ogłoszenia parafialne 2021-03-14

1.Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu zwana Niedzielą Radości (Laetare). O godzinie 15:45 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
3.Do nabycia Paschaliki Wielkanocne w cenie 6 zł. Możliwość zakupu przez cały tydzień z tyłu kościoła.
4.Dzisiaj o godzinie 18:00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży, która przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
5.Informacja dla osób oczekujących na Sakrament Bierzmowania. Rocznik: 2005 (Była klasa 8)
Bierzmowanie odbędzie się w parafii pw. NMP w Rybnickiej Kuźni dnia 23.03.2021 r. tj. we Wtorek o godzinie 16:00. Sakramentu udzieli Ks. Bp. Adam Wodarczyk.
Próba kandydatów ze świadkiem odbędzie się 22.03 tj. w poniedziałek o godzinie 19:00 w Rybnickiej Kuźni.
Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek o godzinie 19:00 w naszym kościele.
6.Z okazji Uroczystości Świętego Józefa Msza dodatkowa w piątek o godz. 9:00.
7.Cały czas obowiązują obostrzenia związane z ilością osób w kościele. Bardzo prosimy o pozostanie w domach i uczestnictwo we Mszy Świętej w Niedzielę o godzinie 11:00, Drodze Krzyżowej w Piątek o godzinie 17:15 oraz Gorzkich Żalach w Niedzielę o godzinie 15:45 za pomocą transmisji internetowych.
Przypominamy, że pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy mają osoby, które są związane z zamówioną intencją. Prosimy o rozwagę i samoograniczenie.
8.Za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny oraz Gość Niedzielny Ekstra wydanie o Św. Józefie w cenie 9 zł.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiślanej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego trudu mieszkańców ulicy Pszennej. Sprzątanie odbywa się codziennie o godzinie 16:00.