Ogłoszenia parafialne 2020-11-22

1.Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Nasza parafia przeżywa doroczny Odpust. Z przyczyn epidemicznych uroczystość jest ograniczona do minimum. Wychodząc naprzeciw parafianom i gościom udostępniamy internetową transmisję Sumy Odpustowej o godzinie 11:00 oraz Uroczyste Nieszpory o godzinie 15:00. Prosimy o pozostanie w domach.
2.Obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w Niedzielnej Mszy Świętej.
3.Wszystkim parafianom z okazji odpustu mimo ograniczeń i trudnej sytuacji składamy najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia oraz Błogosławieństwa Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
4.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji (na funkcjonowanie archiwum i muzeum Archidiecezjalnego)
5.Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na malowanie kościoła, za trud i wysiłek włożony w pomoc przy parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za modlitwę oraz każde dobre słowo.
6.Planuje się zakończenie prac malarskich na Święta Wielkiej Nocy 2021 r.
7.Przypominamy o codziennej transmisji Różańca o godzinie 20:30 z naszego kościoła.
8.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny oraz MGN.
9.Dziękujemy mieszkańcom ulic Turystycznej i Za Wiaduktem za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gierymskiego. Sprzątanie kościoła odbywa się codziennie o godzinie 16:00.