Ogłoszenia parafialne 2020-11-15

1.Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich.
2.Przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie
3.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na malowanie kościoła.
4.W Niedzielę o godzinie 16:00 Nieszpory.
5.Ze względu na istniejącą sytuację w piątek nie odbędzie się Droga Krzyżowa na Grzybówkę.
6.Przypominamy o dyspensie od uczestnictwa we Mszy Świętej Niedzielnej.
7.W naszym kościele zgodnie z zasadą 1 osoba na 15 m kw może przebywać 28 osób. Pierwszeństwo do uczestnictwa we Mszy Świętej mają osoby związane z zamówioną intencją.
8.Za tydzień będziemy przeżywać Odpust Parafialny w okrojonej formie, nie odbędzie się tradycyjna procesja. Prosimy o pozostanie w domach oraz o łączność duchową za pośrednictwem internetu i telewizji.
9.Przypominamy o transmisjach z naszej parafii:
a) Niedziela o godzinie 11:00 – Msza Święta
b) Codziennie o godzinie 20:30 – Różaniec
10.Nasza parafia nie podejmuje żadnych działań organizacyjnych ani administracyjnych związanych z wydarzeniami wokół uroczystości odpustowej.
11.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny oraz MGN.
12.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulic Turystycznej i Za Wiaduktem.