Ogłoszenia parafialne 2020-11-08

1.Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętamy w modlitwach o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na renowację Katowickiej Katedry.
3.Za tydzień kolekta specjalna na malowanie kościoła.
4.Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:00.
5.Od soboty 7 listopada w obiektach zamkniętych może znajdować się 1 osoba na 15 mkw. W naszej Świątyni może jednocześnie przebywać 28 osób. Ze względu na te ograniczenia pierwszeństwo na Mszy Świętej mają osoby związane z zamówioną intencją.
6.Obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w Niedzielnej Mszy Świętej.
7.Prowadzimy transmisję Mszy Świętej w Niedzielę o godzinie 11:00 oraz codziennie Różaniec o godzinie 20:30.
8.Przyszła Niedziela to Światowy Dzień Ubogich. Zostanie przeprowadzona zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny oraz MGN.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulic Lisiej i Wiosny Ludów za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego działa mieszkańców ulicy Wiosny Ludów od kaplicy do ronda. Sprzątanie odbywa się o godzinie 16:00.