Ogłoszenia parafialne 2020-10-25

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na malowanie kościoła. Numer konta bankowego znajduję się na stronie internetowej parafii.
2.Od 24 października tj. sobota obowiązują rozporządzenie, które ogranicza liczbę osób w kościele (1 osoba na 7mkw). W naszym kościele może przebywać 61 osób. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa.
3.Zaleca się przyjmować Komunię Św. na rękę zgodnie z komunikatem Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów jako najbezpieczniejsza forma przyjęcia Sakramentu.
4.Od przyszłej Niedzieli będzie możliwość łączenia się duchowo z naszą wspólnotą parafialną przez transmisję internetową Mszy Św. o godzinie 11:00.
5.Ksiądz Arcybiskup udziela dyspensy od uczestnictwa w Eucharystii w niedzielę i święta nakazane dla wszystkich wiernych. Zachęcamy do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła, korzystania z transmisji telewizyjnych, radiowych bądź internetowych oraz do stosowania praktyki Komunii św. duchowej.
6.Wszystkich Świętych – W tym roku zrezygnujemy z procesji na cmentarz. Zachęcamy aby nawiedzenie cmentarza rozłożyć w czasie.
7.Odpust za duszę w czyśćcu cierpiące możemy zyskać przez cały miesiąc listopad.
8.Wypominki za zmarłych zalecanych możemy składać w zakrystii.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny oraz MGN.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Książenickiej (od skrzyżowania do Ronda) za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego trudu mieszkańców ulicy Książenickiej (od Ronda do lasu).