Ogłoszenia parafialne 2020-10-11

1.Dzisiejszą Niedzielę przeżywamy Dzień Papieski. Przed kościołami naszej Ojczyzny zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Misje.
3.We wtorek obchodzimy Dzień Fatimski o godzinie 20:00 Msza Święta, Różaniec, procesja z Figurą MB, Apel Jasnogórski oraz Błogosławieństwo Naj. Sak.
4.W piątek o godzinie 19:00 w kościele spotkanie dla uczniów byłych klas 8 a w poniedziałek 19 października o godzinie 20:00 próba ze świadkiem w kościele na Rybnickiej Kuźni. Spotkania oraz bierzmowanie mogą zostać przesunięte na inny termin. Informację na ten temat należy szukać na stronie internetowej parafii.
5.Za tydzień kolekta na malowanie kościoła.
6.Zapraszamy wszystkie dzieci w czwartek na Mszę Szkolną o godzinie 17:00. Klasy 6 proszone są o przygotowanie oprawy liturgicznej.
7.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny.
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wieżowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego trudu mieszkańców ulicy Okrężnej.