Ogłoszenia parafialne 2020-10-04

1.Dziś przezywamy XXVII Niedzielę zwykłą. Kolekta przeznaczona jest na rzecz Ojca Świętego aby materialnie wspomóc jego Apostolską i charytatywną posługę.
2.Rozpoczął się miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe w kościele:
a) Niedziela godzina 15:45.
b) W ciągu tygodnia godzina 17:15.
c) W czwartek po Mszy Świętej Szkolnej.
d) Codziennie o godzinie 20:30.

Nabożeństwa Różańcowe w kaplicy na Grabowni w Niedzielę o godzinie 16:00 oraz w ciągu tygodnia o godzinie 17:00.
3.Spotkania dla uczniów klas 8 przed Bierzmowaniem:
a) Poniedziałek godzina 18:45 grupa p. Aliny Piecha.
b) Wtorek godzina 18:45 grupa p. Alicji Olesińskiej.
4.Spotkanie młodzieży, która przyjmie sakrament Bierzmowania 22 października o godzinie 16:00 na Rybnickiej Kuźni odbędzie się w piątek o godzinie 19:00 w salce (prosimy o zabranie niebieskiego i czerwonego długopisu). Obecność obowiązkowa.
5.Został zakończony remont generalny głównych oraz bocznych drzwi kościoła. Przyczynili się do tego: Stefana Niedobecki, Józef Ibrom, Stanisław Słowik, Krystian Gilner, Eugeniusz Brzoza, Bronisław Piecha oraz Antoni Kulik.
6.Za tydzień zbiórka przed kościołem w ramach Dnia Papieskiego na Fundusz Nowego Tysiąclecia.
7.Msza Szkolna w czwartek o godzinie 17:00. Prosimy aby oprawą liturgiczną zajęli się uczniowie klasy 5.
8.W sobotę odbędzie się IX pielgrzymka Żywego Różańca do Katedry Chrystusa Króla w Katowicach.
9.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny, MGN i Różaniec.
10.Dziękujemy mieszkańcom ulic Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Wieżowej.