Ogłoszenia parafialne 2020-09-27

1.Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Przed kościołem zbiórka na pomoc poszkodowanym po pożarze obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos.
2.W poniedziałek spotkanie Rady Parafialnej o godzinie 19:00 na probostwie.
3.Bierzmowanie młodzieży byłych klas 8 odbędzie się 22 października o godzinie 16:00 w Rybnickiej Kuźni.
4.W poniedziałek 28 września jak co roku będziemy modlić się koronką do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Koronkę rozpoczynamy o godzinie 15:00. Punkty zborne: Przy kapliczce obok przystanku na Gliwickiej (górka), przy skrzyżowaniu (obok opon),przy kaplicy na Grabownii
5.Spotkania grup przy parafialnych: ERM czwartek o godzinie 16:15. Ministranci sobota o godzinie 9:00. Chór „Nadzieja” sobota o godzinie 11:00.
6.Od czwartku rozpoczynamy miesiąc Różańca Świętego:
a) Czwartek po Mszy Szkolnej
b) W ciągu tygodnia o godzinie 17:15.
c) W Niedzielę o godzinie 15:45.
d) Codziennie o godzinie 20:30.
7.Dni odnowy duchowej:
a) I czwartek: Po Mszy porannej nabożeństwo o powołania. O godzinie 16:00 spowiedź dla dzieci. Msza szkolna o godzinie 17:00 z poświęceniem różańców dzieci komunijnych i wczesnokomunijnych. Obchód chorych na Grabowni.
b) I piątek: Po Mszy nabożeństwo na NSPJ. O godzinie 17:15 różaniec prowadzi ERD. Msza młodzieżowa o godzinie 19:00 z okazją do spowiedzi. Zapraszamy osoby przygotowujące się do bierzmowania oraz osoby, które w tym roku przystąpią do tego sakramentu. Obchód chorych w Golejowie.
c) I sobota: Po Mszy porannej różaniec przed Naj. Sak.
8.Elektro śmieci możemy składać do poniedziałku.
9.W gablotce znajduje się plan prowadzenia różańca przez poszczególne grupy.
10.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej Gość Niedzielny i MGN.
11.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Siennej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulic Podhalańskiej i Podgórnej.