Ogłoszenia parafialne 2020-08-16

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.
2.W dniu dzisiejszym tradycyjnie przypada pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Łączymy się w sposób duchowy z Sanktuarium w Piekarach Śląskich przez środki maskowego przekazu.
3.Od jutra rozpoczynamy pracę związaną z wymiana ogrzewania w kościele. Na godzinę 16:00 prosimy o pomoc w myciu kościoła.
4.Dnia 21 sierpnia tj. piątek wyruszamy o godzinie 15:00 Drogą Krzyżową na Grzybówkę.
5.W przyszłym tygodniu odbędzie się próba i spowiedź dzieci komunijnych oraz ich rodziców. Wtorek 25 sierpnia próba o godzinie 18:00 zbiórka przed kościołem a w czwartek 27 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się I spowiedź.
6.Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny.
7.Dziękujemy mieszkańcom ulic Jarzębinowej i Dożynkowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Morwowej.