Ogłoszenia parafialne 2020-08-09

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
2.W sobotę będziemy obchodzić uroczystość WNMP inaczej MB Zielnej. Msze Święte o godzinie 7:00, 9:00 oraz 11:00. W czasie tych Mszy dokonamy Błogosławieństwa ziół i kwiatów przyniesionych przez wiernych.
3.W Niedzielę 30 sierpnia w naszej parafii o godzinie 10:30 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej. Prosimy rodziców aby zarezerwowali sobie czas w tygodniu poprzedzającym Komunię Święto na próbę i spowiedź. Dzieci, które były chrzczone poza parafią muszą wykazać się aktem chrztu (wystarczy pamiątka Chrztu Świętego).
4.W przyszłą Niedzielę kolekta na remont kościoła.
5.Nowe rozporządzenie ministerstwa zdrowia określa aby w obiektach zamkniętych na jedną osobę przypadały 4 mKw oraz przypomina o obowiązku zasłaniania nosa i ust. Na zewnątrz kościoła może przebywać 150 osób z zachowaniem odstępu min. 1,5 m.
6.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej : Gość Niedzielny.
7.Dziękujemy mieszkańcom ulicy KEN za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Jarzębinowej i Dożynkowej.