Ogłoszenia parafialne 2020-08-23

1.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
2.W przyszłą Niedzielę o godzinie 10:30 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej w związku z tym uprasza się aby wierni nie związani z tą uroczystością wybrali inną porę Mszy Świętej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernych odbędzie się dodatkowa Msza o godzinie 17:00.
3.Podziękowania wszystkim Panią zaangażowanym w czyszczenie kościoła po pracach związanych z wymianą grzejników w kościele.
4.W tym tygodniu odbędzie się próba i spowiedź dzieci komunijnych oraz ich rodziców. Wtorek 25 sierpnia próba o godzinie 18:00 zbiórka przed kościołem a w czwartek 27 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się I spowiedź.
5.W sobotę 29 sierpnia o godzinie 11:00 odbędzie się próba chóru „Nadzieja”.
6.Pani Ewa Dudzik zwraca się z prośbą do zelatorów Żywego Różańca o podanie roku rozpoczęcia modlitwy przez członków Róży do 10 września. (Dotyczy to tych osób, którzy tego jeszcze nie zrobili.)
7.Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej (Gość Niedzielny).
8.Dziękujemy mieszkańcom ulicy Morwowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ulicy Gliwickiej od skrzyżowania ku Gliwicom.