Ogłoszenia parafialne 2020-05-24

1.Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jednocześnie w dniu dzisiejszym przypada także dzień modlitw za Kościół w Chinach.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii.
3.W naszej parafii będziemy kontynuować wstrzymane prace związane z remontem kościoła.
4.Dziś w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach o godzinie 12:00 Metropolita Katowicki odprawi Mszę za Jubilatów Małżeńskich transmisja przez internet oraz radio eM.
5.Za tydzień w Niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Naszych kandydatów do Bierzmowania informujemy, że ten sakrament zostanie im udzielony w okolicach września.
6.W naszej Archidiecezji 7 czerwca odbędzie się dzień modlitw za maturzystów.
7.Od poniedziałku tj. 25.05 zostanie udostępniona woda na cmentarzu. Prosimy o zachowanie środków ostrożności, zaleca się używanie rękawiczek ochronnych oraz środków do dezynfekcji.
8.Za tydzień kolekta przeznaczona na Archidiecezję.
9.Do nabycia Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny.