Ogłoszenia parafialne 2020-05-17

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli i wszystkie przelewy tego tygodnia przeznaczone są na remont kościoła.
3.Modlitwy o urodzaje ( Dni Krzyżowe ) przypadają w poniedziałek, wtorek i środę tego tygodnia. Stosowne modlitwy odmówimy po porannych Mszach Świętych ( obok krzyża misyjnego).
4.W sobotę 16 maja zostało wyświęconych 3 nowych prezbiterów z czego 2 z naszego Seminarium Duchownego i jeden z Seminarium dla starszych kandydatów. Polecamy księży neoprezbiterów modlitwie wiernych.
5.Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
6.We wtorek 19 maja przypadają kolejne urodziny Ks. Abp. a 21 maja Jego imieniny polecamy solenizanta modlitwie parafian.
7.Za tydzień 24 maja tj. w Niedzielę o godzinie 12:00 w Katowickiej Katedrze odbędzie się Msza Święta w int. Małżeńskich Jubilatów.
Transmisja za pośrednictwem radia eM i internetu.
8.Do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz Apostolstwo Chorych.