Ogłoszenia parafialne 2020-05-10

1.Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.
2.Trwa miesiąc Maj gdzie tradycyjnie czcimy MB. W środę przypada dzień Fatimski ze względu na okoliczności nie może odbyć się procesja ani wspólny Różaniec w Kościele.
Zachęcamy do duchowego uczestnictwa w różańcu codziennie o 20:30.
3.Msza Święta w intencji małżeńskich jubilatów sprawowana będzie przez Ks. Abp. Wiktora Skworca w katedrze Chrystusa Króla 24 maja 2020 r. o godzinie 12:00 bez udziału małżeństw. Transmisja za pośrednictwem radia eM.
4.Istnieje możliwość indywidualnej czy też w małej grupie odprawienia I Komunii Św. Jeśli ktoś z rodziców zdecyduje się na taką formę uroczystości Komunijnej prosimy o kontakt telefoniczny.
5.Serdeczne Bóg Zapłać za wspólną modlitwę, za wszelkie formy wsparcia parafii oraz za składane ofiary na bieżące wydatki.
6.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego a w nim przeczytamy m.in.:
* o zagrożeniu niedoborami żywności z powodu suszy
* wpływie koronawirusa na produkcję rolną oraz o braku wody mówi minister rolnictwa i rozwoju wsi
* reportaż z sanktuarium św. Stanisława ze Szczepanowa
7.Wszelkie informacje na temat budżetu obywatelskiego znajdą państwo na stronie internetowej www.rybnik.eu