Ogłoszenia parafialne 2020-01-26

1.W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Nieszpory o godzinie 16:00.
2.Kolekta przeznaczona na potrzeby Parafii.
3.W poniedziałek o godzinie 19:00 na probostwie spotkanie w ramach studium przedmałżeńskiego dla rocznika 2001.
4.W czwartek Msza Szkolna godzina 17:00 a po niej spotkanie w kościele z rodzicami dzieci komunijnych.
5.W czwartek po Mszy Szkolnej na salkach parafialnych odbędzie się spotkanie pokolędowe dla ministrantów i ich rodziców.
6.W piątek po Mszy Św. wieczornej spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
7.Za tydzień 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Na wszystkich Mszach poświęcimy Gromnice a o godzinie 11:00 poświęcimy świece dzieciom komunijnym. Kolekta w tym dniu przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne.
8.W poniedziałek 3 lutego o godzinie 17:00 katecheza dla dzieci wczesnokomunijnych.
9.Dzień otwarty w ZS Urszulańskich w Rybniku odbędzie się 1 lutego o godzinie 10:00. Szczegóły na plakatach w gablotkach.
10.KIK w Rybniku zaprasza na Modlitewny Marsz Pamięci, który rozpocznie się przy pomniku na ulicy Gliwickiej za stadionem w dniu dzisiejszym o godzinie 15:00. Obchód związany jest z 75 r. Marszu Śmierci i tragedii Górnośląskiej.
11.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej : Gość Niedzielny i MGN.
12.Dziękujemy mieszkańcom ul. Gierymskiego za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Skowronków.