Ogłoszenia parafialne 2020-01-19

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Nieszpory o godzinie 16:00.
2.Kolekta Dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji - Na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w Apostolstwo Słowa min. Radio eM.
3.Zapowiedzi spotkań po feriach :
a) Poniedziałek 27.01 o godzinie 19:00 na probostwie spotkanie w ramach studium przedmałżeńskiego dla rocznika 2001.
b) Czwartek 30.01 Msza Szkolna dla dzieci komunijnych a po niej spotkanie z rodzicami.
c) Piątek 31.01 po Mszy Św. Wieczornej spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
4.Podziękowania dla wszystkich Parafian za spotkania kolędowe, miłą atmosferę i wspólną modlitwę oraz za ofiarność.
5.Obchody Liturgiczne tygodnia :
Poniedziałek – wspomnienie św. Fabiana, pap i męcz. - wspomnienie św. Sebastiana, męcz.
Wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.
Środa – wspomnienie św. Wincentego, diak. i męcz. - wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezb.
Piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK
Sobota – Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła
6.Do nabycia prasa Katolicka : Gość Niedzielny oraz MGN.
7.Dziękujemy mieszkańcom ul. Turystycznej i Za Wiaduktem. za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Gierymskiego.