Ogłoszenia parafialne 2019-11-24

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Odpustową ku Czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kaznodzieją odpustowym jest nasz parafianin ks. Jan Dąbek. O godzinie 15:00 Nieszpory Odpustowe.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na remont Kościoła.
3.W poniedziałek o godzinie 7:00 Msza z zmarłych parafian połączona z procesją na cmentarz.
4.W czwartek w ramach Mszy Szkolnej o godzinie 17:00 z okazji minionego wsp. Tarsyciusza Ministranci naszej parafii odnowią swoje przyrzeczenia oraz nastąpi nadanie nowych posług. W czasie tej Mszy dzieci ERM również odnowią swoje zobowiązania. Po Mszy rodziców i dzieci tych wspólnot zapraszamy na Agapę.
5.W czwartek po Mszy Szkolnej spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w kościele.
6.Próby chórów : „Zorza” wtorek 18:45 , „Nadzieja” sobota 11:00.
7.Za tydzień rozpoczynamy Adwent Niedzielą Trzeźwości.
8.Zachęcamy do przygotowania symboli Adwentowych : wieńca, lampionów, kalendarzy
9.Zachęcamy do nabycia Prasy Katolickiej ( Gość Niedzielny )
10.Dziękujemy mieszkańcom ul. Siennej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul.Podhalańskiej i Podgórnej