Ogłoszenia parafialne 2019-12-01

1.Dziś rozpoczynamy Adwent okres pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
2.Dzisiejsza I Niedziela Adwentu jest Niedzielą Trzeźwości. Zachęcamy do postanowień abstynenckich i do wpisów do księgi trzeźwościowej.
3.Kolekta Dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na zakup opału.
4.Nieszpory o godzinie 16:00.
5.Od poniedziałku odprawiamy Msze Roratnie :
Poniedziałek, Wtorek i Środa godzina 7:00
Czwartek godzina 17:00
Piątek godzina 18:00
6.W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca :
a) I czw. - po porannej Mszy Nabożeństwo Powołaniowe
b) I pt. - po porannej Mszy Nabożeństwo Do NSPJ
c) I sob. - po porannej Mszy Różaniec
7.Młodzież Naszej Parafii zapraszamy na Roraty w Piątek o godzinie 18:00.
8.Obchód chorych odbędzie się przed Świętami.
9.W Poniedziałek o godzinie 19:00 na Probostwie zebranie Rady Parafialnej.
10.W Środę zwyczajem wielu pokoleń obchodzić będziemy uroczystość ku Czci Świętej Barbary. Msza za Górników i ich rodziny odbędzie się o godzinie 9:00. Po Mszy Dyrekcja i dzieci naszej szkoły zapraszają wszystkich Górników na uroczystą akademię, która odbędzie się na dużej sali gimnastycznej.
11.Próby Chórów „Zorza” Wtorek 18:45, „Nadzieja” Sobota 11:00.
12.W przyszłą Niedzielę przypada uroczystość NPNMP na Mszy o godzinie 11:00 zostaną poświęcone medaliki Dzieciom Komunijnym.
13.Nauki przedmałżeńskie odbędą się 14 i 21 Grudnia o godzinie 16:00 w salkach naszej Parafii.
14.Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego Odpustu.
15.W przyszłą Niedzielę zbiórka przed kościołem na Fundusz Pomocy Kościołowi Na Wschodzie.
16.W zakrystii do nabycia : Opłatki, kalendarz ( 6zł ), świece Wigilijne (małe 5zł, duże 12 zł ), Gość Niedzielny, MGN, Różaniec.
17.Dziękujemy mieszkańcom ul. Podhalańskiej i Podgórnej za sprzątanie kościoła, prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Wieżowej.