Ogłoszenia parafialne 2019-11-17

1.Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
3.W poniedziałek o godzinie 17:00 Katecheza dla dzieci wczesnokomunijnych.
4.W poniedziałek o godzinie 19:00 studium przedmałżeńskie dla rocznika 2001.
5.Zapraszamy wszystkie dzieci w czwartek o godzinie 17:00 na Msze Szkolną. Oprawę Liturgiczną przygotuję klasa 5. Po Mszy Szkolnej spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
6.Za tydzień nasza Parafia przeżywać będzie doroczną Uroczystość Odpustową Ku Czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godzinie 11:00 Suma Odpustowa a o godzinie 15:00 Uroczyste Nieszpory. W tym dniu kolekta będzie przeznaczona na remont Kościoła.
7.Wzorem ubiegłych lat wszystkie stoiska będą znajdować się na parkingu. Można będzie parkować na placu z tyłu cmentarza, na niepoświęconej części cmentarza ( osoby niepełnosprawne ), na parkingu stolarni Państwa Kwiatoń, przy wjeździe do opon, na łące Państwa Krzystała oraz za apteką na łące Państwa Kwiatoń.
8.Próby chórów : „Zorza” wtorek 18:45, „Nadzieja” sobota 11:00.
9.Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia o godzinie 19:00 na Probostwie.
10.Zachęcamy do nabycia Prasy Katolickiej : Gość Niedzielny i MGN.
11.Dziękujemy mieszkańcom ul. Pszennej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Siennej.