Ogłoszenia parafialne 2019-11-10

1.Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed Kościołami naszego Kraju Zbiórka na Papieską Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na renowację Katowickiej Katedry.
3.W czwartek na godzinę 17:00 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Szkolną. Oprawę liturgiczną przygotowują uczniowie klas 4.
Po Mszy Świętej rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy Różaniec w kategorii dzieci i dorosłych. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.
4.W czwartek o godzinie 16:15 odbędzie się spotkanie ERM w salkach naszej Parafii.
5.Próby chórów : „Zorza” wtorek 18:45, „Nadzieja” Sobota 11:00.
6.Obchód chorych w najbliższy piątek od godziny 8:00.
7.W poniedziałek 11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości o godzinie 11:00 Msza Za Ojczyznę a po niej Uroczystości Patriotyczne przy Obelisku Powstańców Śląskich.
8.W sobotę 16 listopada w czasie Mszy Świętej o godzinie 18:00 wystąpi chór „Bel Canto” z Gaszowic.
9.W poniedziałek 18 listopada o godzinie 17:00 Katecheza dla dzieci wczesnokomunijnych.
10.W czwartek 21 listopada po Mszy Szkolnej spotkanie dla rodziców dzieci Komunijnych.
11.Zachęcamy do nabycia Prasy Katolickiej ( Gość Niedzielny oraz MGN)
12.Dziękujemy mieszkańcom Wiślanej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców Pszennej.