Ogłoszenia parafialne 2019-10-13

1.Przeżywamy w Naszej Ojczyźnie Dzień Papieski. Wzorem ubiegłych lat tworzymy żywy pomnik Papieża przez zbiórkę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
2.Kolekta Dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Misje.
3. 3. W dzisiejszą Niedzielę obchodzimy również Dzień Fatimski. O godzinie 20:30 Różaniec, Apel, Procesja z Figurą Matki Bożej. Całość zakończymy Sakramentalnym Błogosławieństwem. W tą Niedzielę nie ma Nabożeństwa o godzinie 16:00.
4.Próby chórów : „Zorza” Wtorek 18:45, „Nadzieja” Sobota 11:00.
5. 5. W czwartek o godzinie 17:00 Msza Szkolna dla wszystkich dzieci, oprawę Liturgiczną i Różaniec prowadzą uczniowie klas 6. O godzinie 16:15 w salkach zbiórka członków ERM.
6.W najbliższy piątek udajemy się Drogą Krzyżową na Grzybówkę początek godzina 15:00.
7.W piątek o godzinie 19:00 na probostwie spotkanie Kręgu Biblijnego.
8.Zachęcamy do nabycia Prasy Katolickiej oraz kalendarza w cenie 6zł.
9.Za tydzień miesięczna kolekta przeznaczona na Remont Kościoła.
10. Dziękujemy mieszkańcom ul. Jarzębinowej i Dożynkowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Morwowej.