Ogłoszenia parafialne 2019-10-06

1.Trwa miesiąc październik a z nim związane rozważania Różańcowe.
Różaniec w kościele :
Niedziela 15:45 w tygodniu 17:15 w czwartek po Mszy Szkolnej.
W Kaplicy na Grabowni Niedziela 16:00 w tygodniu 17:00.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona na potrzeby Parafii.
3.W przyszłą Niedzielę zbiórka przed Kościołem na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia” - Dzień Papieski.
4.W czwartek na Msze Szkolną i Różaniec zapraszamy wszystkie dzieci. Oprawę liturgiczną przygotują uczniowie klas 5.
5.W piątek po wieczornej Mszy Św. O godzinie 18:45 spotkanie dla rodziców uczniów klas 6,7 i 8.
6.W piątek o godzinie 19:00 na probostwie spotkanie dla młodzieży pragnącej aktywnie działać przy Parafii.
7.W najbliższą sobotę Pielgrzymka Żywego Różańca do Katowickiej Katedry. Zapisy na autokar w Zakrystii.
8.Zachęcamy do nabycia prasy Katolickiej : ( Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz Różaniec ).
9.Dziękujemy mieszkańcom ul. Komisji Edukacji Narodowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Jarzębinowej i Dożynkowej.