Ogłoszenia parafialne 2019-10-20

1.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych Modlitwach pamiętamy szczególnie o Misjach i Misjonarzach.
2.Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na Remont Kościoła.
3.W czwartek Msza Szkolna dla wszystkich dzieci szczególnie zapraszamy dzieci komunijne i wczesnokomunijne. Różaniec po Mszy Św. Prowadzą rodzice tych dzieci.
Pani, która pełni posługę muzycznej na tych Mszach prosi aby dzieci przyszły 10 min przed Mszą Św.
4.W piątek o 19 :00 spotkanie młodzieży na probostwie.
5.W sobotę w Naszej Parafii odbędzie się Uroczystość 60 lecia powstanie Róż Różańcowych. Całość rozpoczniemy koronką o godzinie 15:00 następnie Eucharystia a na zakończenie Różaniec. Swoją obecność zapowiedział Kanonik Gremialny ks. Zbigniew Kocoń – Archidiecezjalny Moderator Róż Różańcowych.
6.Za tydzień Gość Niedzielny z filmem pt. „Bernadetta – Cud w Laurdes”. Od przyszłej Niedzieli nastąpi zmiana ceny Gościa Niedzielnego z 5 na 6 zł.
7.Dziękujemy mieszkańcom ul. Morwowej za sprzątanie kościoła prosimy o podjęcie tego dzieła mieszkańców ul. Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom).