Ogłoszenia parafialne 2018-11-11

1.Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwach o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę.
2.W dniu dzisiejszym zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
3.W dzisiejszą niedzielę w miejsce nieszporów o godz.16:00 nabożeństwo w int. Ojczyzny.
4.Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji.
5.W poniedziałek 12.XI na probostwie Studium Przedmałżeńskie, na które zapraszamy młodzież z rocznika 2000.
6.W czwartek 15.XI po Mszy szkolnej o godz.17:00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych i wczesnokomunijnych w salkach.
7.W piątek o godz.15:00 rozpoczynamy drogę krzyżową na Grzebówkę.
8.W piątek o godz.19:00 spotkanie młodzieży pragnącej zaangażować się w przygotowanie czuwania przed pasterką.
9.Chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy od udziału w III archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 5-13 maja 2019r. Udział w niej zapowiedzłał Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc i Ksiądz Biskup Marek Szkudło. Przejazd zaplanowano specjalnym pociągem z wagonami sypialnymi. Koszt pielgrzymki: 2799zł + 199 EUR.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom Gliwickiej (od skrzyżowania ku Rybnikowi). Zapraszamy do podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul. Wiślanej.
11.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" „Różaniec”