Ogłoszenia parafialne 2018-11-18

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
2.W kościele powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
3.W czwartek w ramach Mszy szkolnej z ok. Wsp. św. Tarsyciusza nadanie stopni ministranckich. Na Msze św. zapraszamy ministrantów i ich rodziców. Po Mszy św. w salce agapa. Do spowiedzi przed Mszą św. zapraszamy uczniów klas IV i V.
4.Z racji nadchodzącej zimy dostęp do wody na cmentarzu od poniedziałku jest wstrzymany.
5.W ramach przygotowania do odpustu okazja do spowiedzi w piątek i sobotę od 16:30-18:00. Kaznodzieją odpustowym będzie emerytowany proboszcz pochodzący z Golejowa ks. Jerzy Dudek.
6.W niedzielę odpustową możliwość zaparkowania samochodów na cmentarzu, pozyskanym terenie przy śmietniku przed cmentarzem, na łące i parkingu przy stolarni P. Kwiatoń oraz na parkingu przy szkole.
7.W piątek na 19:00 na probostwie spotkanie otwarte dla młodzieży mające na celu przygotowanie czuwania przed pasterką.
8. Próby chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00
9.Chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy od udziału w III archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 5-13 maja 2019r. Udział w niej zapowiedzłał Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc i Ksiądz Biskup Marek Szkudło. Przejazd zaplanowano specjalnym pociągem z wagonami sypialnymi. Koszt pielgrzymki: 2799zł + 199 EUR.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom Wiślanej. Zapraszamy do podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul. Pszennej.
11.12.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny".