Ogłoszenia parafialne 2018-10-28

1.Trwa wizytacja kanoniczna której przewodniczy J.E. Ks. Bp. Adam Wodarczyk. W niedzielę o godz.11:00 suma na której Ks. Bp. udzieli błogosławieństwa małżonkom, rodziną i dzieciom.
2.W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. Nieszpory wraz z procesją na cmentarz o godz.15:00.
3.Okazja do spowiedzi we wtorek 30.X i środę 31.X od godz.16:30-18:00.
4.W piątek 02.XI przypada Wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00. O godz. 9:00 Msza św. za śp. Halinę Wilczyńską i poświęcenie nowego nagrobka. Po Mszy św. o godz.18:00 procesja na cmentarz. Prosimy zabrać lampiony lub świece. Na Msze św. o godz.18:00 zapraszamy również młodzież.
5.Obchód chorych będzie miał miejsce 09.XI.
6.Od piątku włącznie różaniec połączony z wypominkami o godz.17:00 a w niedzielę o godz.15:45. Wypominki składamy w zakrystii i w dzień Wszystkich Świętych od południa przed kościołem.
7.W gablotkach znajdziemy listy i terminy spotkań młodzieży przygotowywującej się do bierzmowania.
8.W przyszłą niedzielę kolekta na renowacje katowickiej katedry.
9.Próby Chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
10."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Morwowej. Zapraszamy do podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul.Gliwickiej (od skrzyżowania ku Gliwicom).
11.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny".
12.Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać:
-od południa uroczystości Wszystkich Świętych i we Wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, modlitwy w int. Ojca Świętego, odprawienie spowiedzi i przyjęcia Komunii św. zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
-nawiedzenie cmentarza w dniach 1-8 XI połączone z modlitwą- choćby tylko w myśli- za zmarłych (odpust ten może być ofiarą tylko za dusze w czyśćcu cierpiące).