Ogłoszenia parafialne 2018-10-21

1.Witamy w naszej parafii kaznodzieję przedwizytacyjnego Ks. Pawła Czyrnika. Wizytacja Ks. Bp. Adama Wodarczyka będzie miała miejsce 26.X i 28.X.
2.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje.
3.Próby dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania w czasie wizytacji Biskupiej:
-Poniedziałek 22.X godz.18:45 kandydat ze świadkiem.
-Wtorek 23.X godz.18:45 sama młodzież.
-Czwartek 25.X godz.18:15 próba i okazja do spowiedzi.
4.W piątek 26.X początek Wizytacji Biskupiej:
a) Różaniec odmawiamy po Mszy św. porannej.
b) O godz.15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy do kościoła członków róż różańcowych, ERD, członków chóru "Zorza", wszystkich emerytów i rencistów.
c) Godz.16:50 nastąpi uroczyste powitanie Pasterza przed drzwiami kościoła, a o 17:00 Msza Bierzmowania, w czasie której zostanie zebrana kolekta na Fundusz Stypendialny im. Bł. Ks. Emila Szramka.
d) Godz.18:30 spotkanie Ks. Biskupa z Parafialną Radą Duszpasterską.
5.W niedzielę 28.X o godz.10:00 spotkanie w salkach z Ks. Biskupem: Ministrantów, ERM i członków Chóru "Nadzieja".
6.Próby Chórów "Zorza" wtorek 18:45, "Nadzieja" sobota 12:00.
7."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Jarzębinowej i Dożynkowej. Zapraszamy do podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul. Morwowej.
8.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny", „Różaniec”