Ogłoszenia parafialne 2018-08-05

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
2.Nieszpory niedzielne godz.15:00.
3.Trwają zapisy na Pielgrzymkę Kobiet i Niewiast do Piekar Śląskich w dniu 19.08.2018r.
4.Wszystkim, którzy przyczynili się do renowacji krzyża na głównym skrzyżowaniu Golejowa (ul. Gliwicka i Książenicka) składamy serdeczne "Bóg zapłać".
5.Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień INTEGRUM mieszczące się w Rybniku – Boguszowicach przy ul. Lompy 10, zaprasza na bezpłatną terapię.
6."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Gierymskiego. Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul.Skowronków.
7.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny"
8.Obchody liturgicznę tygodnia:
a) Poniedziałek- Święto Przemienienia Pańskiego.
b) Czwartek- Święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża.
c) Piątek- Świętego Wawrzyńca.
d) Sobota- Wsp. Świętej Klary.
9.Zachęcamy do odwiedzin naszej strony parafialnej pod adresem: www.parafiagolejow.pl
10.Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na zapłatę za prace na nowej części cmentarza.