Ogłoszenia parafialne 2018-07-29

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona zostanie na budowę nowej części cmentarza.
2.Nieszpory niedzielne o godz.15:00.
3.W środę rozpoczynamy sierpień miesiąc trzeźwości. Księga trzeźwościowa zostanie wyłożonana na bocznym ołtarzu.
4.W środę wyrusza Piesza Rybnicka Pielgrzymka do Częstochowy. Msza św. w naszej parafii o godz.9:30. Po Mszy św. wyruszamy do Wilczej trasą rowerową przez lasy i pola.
5.Podziękowania wszystkim którzy sadzili krzewy na nowej części cmentarza. Szczególne podziękowania P. Reś za podarowane sadzonki.
6.Już dzisiaj można zapisać się na Pielgrzymkę Kobiet i Dziewcząt do Piekar Śl.
7.W tym tygodniu przypadają:
a) Pierwszy czw.- po porannej Mszy św. nabożeństwo o powołania. W tym dniu można zyskać odpust Porcjunkulki.
b) Pierwszy pt.- po porannej Mszy św. nabożeństwo do NSPJ a po nim obchód chorych.
c) Pierwsza sob.- po porannej Mszy św. odmawiamy różaniec.
8."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Turystycznej i Za Wiaduktem. Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul.Gierymskiego
9.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" i "Różaniec".