Ogłoszenia parafialne 2018-08-12

1.Kolekta dzisiejszej niedzieli, przeznaczona będzie na wykończenie chodników na cmentarzu.
2.Nieszpory niedzielne o godz.15:00.
3.W poniedziałek 13.VIII Dzień Fatimski na godz.20:30 zapraszamy na wspólne odmawianie różańca św. o 21:00 Apel Jasnogórski, procesja z figurą MB Fatimskiej wystawienie Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.
4.W III. piątek tradycyjnie o godz.15:00 udajemy się na drogę krzyżową na Grzybówkę.
5.W uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. według porządku niedzielnego. Na nieszpory zaprasza parafia Rybnicka Kuźnia na godz.15:30 przy kaplicy. Zgodnie z tradycją dokonamy błogosławieństwa ziół i kwiatów przyniensionych przez wiernych na każdej Mszy św.
6."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Skowronków. Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańców ul.Poloczka, od zalewu do kaplicy (obydwie strony ulicy).
7.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny"
8.Obchody liturgiczne tygodnia:
a)Wtorek- Wsp św. Maksymiliana Marii Kolbego.
b)Piątek- Uroczystość św. Jacka głównego patrona archidiecezji i metropoli katowickiej.
9.Trwają zapisy na pielgrzymkę Kobiet i Niewiast do Piekar Śląskich w dniu 19.VIII.2018r.