Ogłoszenia parafialne 2018-07-22

1.Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zapłatę za chodniki na nowej części cmentarza.
2.W dniu dzisiejszym po Mszach św. nastąpi poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Ofiary składane z tej okazji zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, o czym była mowa w komunikacie.
3.O godz.15:00 nieszpory niedzielne.
4.Wszelkie prace wykonywane na terenie cmentarza muszą być zgłoszone ks. Proboszczowi, gospodarzowi bądz też grabarzom.
5.Trwają zapisy na 73 pieszą piegrzymkę Rybnicką która odbędzie się od 01.08-05.08. Koszt udziału w piegrzymce to: wpisowe 40zł + 20zł za bagaż, dzieci i młodzież 35zł + 20zł za bagaż. Jeśli idą oboje rodzicie to dzieci mają gratis.
6."Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul.Wiosny Ludów (od kaplicy do Ronda). Zapraszamy od podjęcia dzieła mycia kościoła mieszkańcom ul.Turystycznej i Za Wiaduktem.
7.Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej "Gość Niedzielny" w którym znajdzemy obrazek z modlitwą kierowcy, artykuł o wakacyjnej ewangelizacji, o rocznicy powstania encykliki "Humanae vitae".
8.Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli a wyjeżdźającym na urlop zasłużonego wypoczynku.